Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Dom Pomocy Społecznej w Turowie

Jesienny Festyn Rodzinny

Jesienny Festyn to cykliczna impreza organizowana przez nasz Dom. Jest to wyjątkowa uroczystość o niepowtarzalnym charakterze i klimacie, której głównym celem jest umocnienie więzi rodzinnych mieszkańców i poprawienie relacji rodzin mieszkańców z personelem Domu Pomocy Społecznej. To idealna okazja, żeby spotkać się w większym gronie, porozmawiać, wspólnie biesiadować w prawdziwie rodzinnej atmosferze, którą umilają liczne wystepy artystyczne.  

Pierwszy Jesienny Festyn w Turowie zorganizowano w 1994 roku, do 1998 roku Festyny odbywały się co roku.

26.09.2010 r. – odbył się reaktywowany po 11 latach przerwy VI Jesienny Festyn. Od tej pory Jesienne Festyny odbywają się w Domu Pomocy Społecznej w Turowie cyklicznie, co roku w ostatnią niedzielę września. 

Rok 2020 przyniósł nieoczekiwane zmiany, ze względu na panującą pandemię COVID-19 XVI Jesienny Festyn nie mógł odbyć się tak hucznie i w tak licznym gronie jak co roku. Ze względów ostrożności oraz utrzymywania wysokiego reżimu sanitarnego nie było możliwości zaproszenia gości z zewnątrz. Jednak dla podtrzymania tradycji w dniu 27 września 2020 r. zorganizowany został festyn w kameralnym gronie składającym się tylko z mieszkańców oraz pracowników Domu Pomocy Społecznej. Mimo wszystko zarówno mieszkańcy jak i pracownicy spędzili miło czas przy grillu, tańcu, śpiewaniu i wspólnym biesiadowaniu.

AKTUALNOŚCI:

XVII Jesienny Festyn

Utworzono dnia 15.10.2021

19.09.2021 odbył się coroczny jesienny festyn w DPS Turowie był to już XIII festyn. W festynie uczestniczyli Nasi mieszkańcy z Dyrektorem Zbigniewem Wawrzyniakiem, personelem Domu oraz zaproszeni goście. Uczestnicy festynu mieli przyjemność wysłuchać zespołu "Promyk Jesieni"...

czytaj dalej... na temat: XVII Jesienny Festyn

Nasza placówka

Godziny otwarcia
poniedziałek: 700-1500 
wtorek: 700-1500 
środa: 700-1500 
czwartek: 700-1500 
piątek: 700-1500 

Inspektor Danych Osobowych

e-mail: iod@dpsturow.pl